התקשרו
ממתקי אליאס וקסמן בע"מ

ממתקים בחגים

כל חג מביא עימו מסורת שונה וייחודית. ממתקים טעימים, איכותיים ומתוקים תמיד משמחים ומרחיבים את הלב לכל המקבל בכל גיל!

למשל:

יום העצמאות – את יום העצמאות במדינתנו מקובל בעיקר לחגוג סביב המנגלים ולכן הממתק הפופולרי ביותר ליום זה הוא המרשמלו! לוקסמן מבחר רחב של סוגי מרשמלו בצבעים, צורות וטעמים שונים.

בנוסף, עוגות זה דבר שתמיד מתקבל בברכה ואפשרויות הקישוט ביום העצמאות הן רבות. אנו ממליצים להכין עוגה כושית פשוטה עם קרם (לכולם יש מתכון ואם לא, ד"ר גוגל ישמח לסייע :)) 

  1. אופציה ראשונה היא ליצור מגן דוד בעזרת לקריץ שטוח כחול/לבן, הכי קלאסי ויפה 

2. אפשרות נוספת היא לקשט את העוגה בעזרת פסי ג'לי בינס כחולים (להוציא מצנצנת הג'לי בינס מבריק כחול/לבן) ובאמצע ליצור מגן דוד שוב בעזרת לקריץ שטוח כחול/לבן רק הפעם בגודל קטן יותר 

3. עוגה מקושטת נוספת: נפזר סוכר כחול על פני כל העוגה, בעזרת סוכריות סודה לב לבן ניתן לרשום את הגיל המדינה ולבסוף להוסיף מרשמלו דגל ישראל

ט"ו בשבט – ניתן להכין עציצים מתוקים: לשם כך יש לאפות מאפינס שוקולד רגילים. בתוך המאפין ננעץ לקריץ שחור קצר אשר ישמש כגזע. בקצה העליון של הלקריץ נציב מרשמלו נשיקות בצבע ירוק ולמעשה אלו יהיו העלים של העץ. על המרשמלו ניתן "להדביק" (עם מעט קרם) סוכריות סודה מתוך מיקס פירות ואת החלק החשוף של המאפין לקשט בעזרת סוכריות סודה פרחים.

tree

זר פרחים: ניתן להשחיל על גבי שיפוד (לא לשכוח לקטום את השפיץ) סוכריות גומי פרחים. את אוסף השיפודים להכניס לתוך אגרטל שקוף ולקשור סביבו סרט צבעוני לעיטור.

שבועות – חג השבועות מביא עימו המון אוכל טעים ובעיקר צבע לבן. לצד זה ישנו סל הביכורים, טנא. את הטנא המסורתי ניתן להחליף בטנא ייחודי ומתוק. אפשר לקחת סל קטן ולמלא אותו במרשמלו פרחים, סוכריות גומי פרחים, סוכריות סודה מיקס פירות, סוכריות סודה פרחים. הסל ייצא צבעוני, מתוק, עם שילוב של מרקמים והכי חשוב טעים!

ל"ג בעומר – ל"ג בעומר ידוע במדורות הרבות ומדורות ישר קושרות אותנו לממתק האהוב, הטעים והמתוק הלוא הוא: מרשמלו! באליאס וקסמן מבחר רחב של מרשמלו בשלל צורות, צבעים וטעמים. תוכלו להגיע למדורה ובידיכם שיפודים של מרשמלו אותם תכינו בקלות מבעוד מועד. תוכלו להשחיל על שיפוד צבע או צורה אחידה או לשלב ולעשות מיקס צבעוני. לדוגמא שיפוד שלם של מרשמלו לבבות אדומים או שיפוד של מרשמלו נשיקות כחול עם מרשמלו נשיקות לבן. 

חנוכהסביבונים: חומרים נדרשים; לקריצים קצרים צבעוניים, לקריצים שטוחים, קיסמים. לאופן ההכנה, מצ"ב תמונה:

חנוכה

סופגניות: את צלחת הסביבונים, נחמד יהיה לקשט גם בסופגניות העשויות ממרשמלו כדורים (בכל צבע לבחירתכם) כאשר את מקום הריבה תתפוס סוכריית ג'לי בינס דובדבן, אותה יש לחצות באמצע ולהניח מעל הכדור מרשמלו.

פורים  – חג הפורים הוא בין החגים השמחים והמתוקים שיש 🙂 בחג ישנה המון צבעוניות הנובעת מעושר של תחפושות אך לא מעט גם ממשלוחי המנות המועברים בין כולם המכילים ממתקים שונים ומגוונים.

בממתקים של וקסמן, תוכלו למצוא מגוון רחב, עשיר, צבעוני ומתוק של שלל סוגי ממתקים טעימים ואיכותיים.

ניתן לשלב בראש ובראשונה מוצרים באווירת החג דוגמת לקקן ליצן ו/או לקקן פורים המגיע עם מגוון ברכות צבעוניות ומשמחות לחג. למשלוח המנות תוכלו גם להוסיף מרשמלו ממגוון המרשמלו הרחב ולבחור בין כדורים, נשיקות ועוד בצבעים של כחול, ירוק, צהוב ועוד ועוד…תוסיפו גם סוכריות גומי בין אם חלקות או מצופות סוכר, בטעם פירות, תות שדה או אולי בננה והחגיגה רק מתעצמת. תוכלו גם להוסיף סוכריות ג'לי ומסטיקים המגיעים כל יחידה בעטיפה אישית וכך ניתן לשלב  כמה טעמים במשלוח כמו מסטיק זום אבטיח ומסטיק זום תות/בננה. באותו אופן תוכלו גם להכניס למשלוח לקריץ מסוג רולה בלטה בטעם פירות, קולה, תות שדה או אבטיח.

המבחר כה גדול שתוכלו בקנייה אחת ליצור סט שלם של משלוחי מנות שכל אחד שונה ונבדל ממשנהו.

בהצלחה!

 
שינוי גודל פונט
ניגודיות